Само трима протестираха в Евксиноград

https://blitz.bg/regioni/samo-trima-protestiraha-v-evksinograd_news215532.html Blitz.bg

Само трима души дойдоха тази вечер пред почивната станция на властта в Евксиноград, за да протестират срещу правителството на Пламен Орешарски, съобщи БНТ. Имаше обаче засилено полицейско присъствие.

Днес нямаше и щурм на протестиращи откъм морето на правителствения плаж. Причината за малобройния протест е, че в общината не е било внесено искане за разрешение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай