Само трима души дойдоха тази вечер пред почивната станция на властта в Евксиноград, за да протестират срещу правителството на Пламен Орешарски, съобщи БНТ. Имаше обаче засилено полицейско присъствие.
Днес нямаше и щурм на протестиращи откъм морето на правителствения плаж. Причината за малобройния протест е, че в общината не е било внесено искане за разрешение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.