Победителят в първия сезон на “Биг Брадър” – Здравко Василев от Приморско, сравни новото шоу “Къртицата” с китайски автомобил. Въпреки че е фен на риалити проектите, той не харесва въпросното предаване.
„Къртицата“ - напомня ми на китайски автомобил! Лъскава и мащабна, но... правена в България!“, написа Здравко в личния си профил във Фейсбук.
Макар Здравко неведнъж да е показвал симпатиите си към българските риалити проекти, този път е категоричен, че не би станал част от новото шоу./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.