bTV сви “Господари на ефира”

https://blitz.bg/shoubiznes/btv-svi-gospodari-na-efira_news58092.html Blitz.bg

“Господари на ефира” - едно от най-знаковите предавания на Нова тв, минава по bTV от 14 септември. Заедно с него се мести и “Пълна лудница”, която е със същите герои и на същия продуцент - “Глобал вижън” на Джуди Халваджиян, съобщи "24часа".

“Господарите” ще се излъчват от 23,30 ч след “Шоуто на Слави”, но така ще е до януари, когато предаването тръгва на живо и ще е в по-ранен час.

Първите водещи по bTV ще са Димитър Рачков и Мария Игнатова, но адреналинките ще са нови, а през март на екрана ще грейне и Васил Василев-Зуека.

Повече за размяната на продуценти между bTV и Нова можете да прочетете тук

/БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай