“Господари на ефира” - едно от най-знаковите предавания на Нова тв, минава по bTV от 14 септември. Заедно с него се мести и “Пълна лудница”, която е със същите герои и на същия продуцент - “Глобал вижън” на Джуди Халваджиян, съобщи "24часа".
“Господарите” ще се излъчват от 23,30 ч след “Шоуто на Слави”, но така ще е до януари, когато предаването тръгва на живо и ще е в по-ранен час.
Първите водещи по bTV ще са Димитър Рачков и Мария Игнатова, но адреналинките ще са нови, а през март на екрана ще грейне и Васил Василев-Зуека.
Повече за размяната на продуценти между bTV и Нова можете да прочетете тук
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.