Черната Златка: Влюбена съм! Благодаря ви, доктор Енчев!

https://blitz.bg/shoubiznes/chernata-zlatka-vlyubena-sam-blagodarya-vi-doktor-enchev_news191430.html Blitz.bg

Плеймейтката Златка Димитрова цъфна на парти с тениска, на която пише “Влюбена съм! Благодаря ви, д-р Енчев!”. Пластичният хирург е оплюван от хиляди най-вече заради атрактивната билборд кампания преди време. Тогава посланията влязоха във фолклора - "Прекалено красива съм, за да работя", "Влюбена съм в себе си", "Мога да контролирам живота си" и всичко това с едно "Благодаря ви, д-р Енчев".

Сега Енчев е намерил нов начин за реклама – интересни сентенции "грейнаха" върху тениски.

"Влюбена съм... Благодаря ви, д-р Енчев". Това е един от новите надписи върху напомпаната със силикон фланелка на Черната Златка.

Голям хит обаче е надписът "Бременна съм. Благодаря Ви, д-р Енчев". Не се знае дали пластичният хирург сам е измислил този надпис, или някой се шегува с него след последните слухове, че половинката му Теди Велинова е бременна./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай