Фолк певицата Камелия обяви, че е разочарована от колежките си. По думите й през последните години те повече наблягат на марковите дрешки, сложните прически и скъпите бижута, вместо на песните, които правят.
„Щом сме хора на изкуството, би трябвало да печелим фенове с изкуство, а не с дрехи и дрънкулки, или коя повече ще се разголи от другата. Все по-малко са качествените песни за сметка на дрехите и обувките”, казва Камелия и допълва: “Ние пеем за хора, които са на ръба на оцеляването. Това са част от нашите почитатели и не бива да навираме в лицето им богатството си, спечелените пари от хонорари на частни партита, защото това малко или много ни отдалечава от масовата публика”./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.