Коцето поиска узо в ефир, призна за сериозно заболяване и нахлузи черни очила (СНИМКИ)

https://blitz.bg/shoubiznes/koceto-poiska-uzo-v-efir-prizna-za-seriozno-zabolyavane-i-nahluzi-cherni-ochila-snimki_news586807.html Blitz.bg

Фолк певецът Константин направи истински фурор при участието си в "Събуди се" по Нова тв.

Както е известно, изпълнителят е част от шоуто "Като две капки вода", в което утре ще трябва да се превъплъти в образа на гръцката звезда Василис Карас и да изпее хита "Феномено".

Малко след като в предаването бе пусната част от песента, Коцето каза: "Дайте по едно узо, бе, хора".

След това певецът призна, че страда от хроничен ларингит и прави инхалации. Именно затова по думите му той пие само 1 път седмично. 

Коцето призна също така, че в "Като две капки вода" е най-близък с Гери-Никол, Софи Маринова и Боби Турбото. 

"Много дълго е това интервю, свърши ми времето, ще си ходя", избъзика се накрая фолк певецът и закри предаването с тъмни очила. 




 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай