Фолк изпълнителят Крум бил в много тежка депресия, но решил да отвори нова страница в живота си.
„Беше ми депресирано, бях се изолирал. Не се чувствах никак добре, но сега отварям една нова страница“, споделя пред “Блясък” Крум и допълва: „Човек, за да върви напред и нагоре със собствени сили и Божия помощ, трябва да минава през някакви гадости преди това. Може би за да може да оцени хубавите неща, които следват. Всичко е един кръговрат“.
Крум не крие, че последните години са били доста тежки за него, но вече се е отдал на активна работа и здрав труд.
“Надявам се оттук нататък да ми се случат само хубави неща”, са думите му./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.