Никол сияе, толкова хубава никога не е била. Значи бебето ще е момче, пишат почитатели на панелистката в "На кафе".
Според народните вярвания, ако майката се разхубавява по време на бременността си, това е сигурен знак, че ще се сдобие с мъжки наследник, пише "Марица".
"Животът е толкова хубав , колкото се постараеш да го направиш сам. Аз имам и верни помощници", написа към кадъра красавицата с кариера и на модел. "Много тежко обработена снимка. Позьорка, ползваш заучени фрази", порицаха я някои, но като цяло преобладаваха положителните коментари.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.