Преслава влиза във ВИП брадър

https://blitz.bg/shoubiznes/preslava-vliza-vav-vip-bradar_news43694.html Blitz.bg

Преслава е следващата гост-звезда, която ще поема щафетата от Андрей Слабаков във "ВИП Брадър" след седмица.

Tя ще участва в риалитито, но сумата, която бе тиражирана като неин хонорар - 200 000, май не отговаря на истината. Точната цифра е тайна, но се предполага, че е между 50 и 100 бона, съобщава "Стандарт". 
Преслава ще се включи в мисиите. Така тя също ще бъде полезна - ще налива "водка с утеха" на Малък Тошко (Тодор Славков).   /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай