Ромът Марин от Златица, който преди дни влезе в “Къртицата” със съпругата си Ваня, сподели, че ще ги изкарат от предаването само с полиция. “Харесва ми. Тук можем да изкараме и зимата, и лятото”, подхвърли той.
Марин се размечта как живее в Базата с Денис Родман. “Не знам английски, но ще му отговарям с “Yes”. Ще го научим да псува на цигански”, подхвърли той. Жена му обаче не е ентусиазирана от идеята, защото щяла да се притесни.
“Моро си е веселяк човек. Купонджия е, всичко може да се очаква от него”, казва Божидар, който е зет на Марин.
Майка му пък коментира, че снаха й Ваня не е лоша. “Той обича да си попийва. Тя не е лоша, работи си, двамата се разбират”, са думите й. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.