Журито на "Мюзик айдъл" без председател

https://blitz.bg/shoubiznes/zhurito-na-myuzik-aydal-bez-predsedatel_news27551.html Blitz.bg

Журито на третия сезон на “Мюзик айдъл” ще бъде без председател, съобщиха продуцентите Иван и Андрей. “Няма нито един достоен човек, който година по-късно да замести маестро Вили Казасян с неговата гениалност в председателството на журито”, обясни Иван.

Журито ще бъде от трима души и няма да има председател. Така всеки глас ще бъде важен.

Доста епизоди от новото издание на шоуто ще бъдат посветени на припомняне кой беше Вили Казасян. Изненадата е, че "Мюзик айдъл" ще направи кастинг в Скопие. В страната пък по време на кастингите във всеки град ще има гост звезда. След 20 декември ще станат ясни датите в отделните градове.  /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай