Южнокорейската компания “Киа” ще покаже на автосалона във Франкфурт през септември нов компактен кросоувър от В-сегмента, съобщиха от пресцентъра на компанията.
Засега колата е концепт и загатва за евентуален нов представител на марката в Б-сегмента в готовност да превземе градската среда със стил и енергичност. Концептът е вдъхновен от съвременните вкусове на европейските потребители и е разработен от дизайнерите на марката на Стария континент.
Въпреки че компанията за сега не планира серийно производство на модела, дебютът му във Франкфурт ще бъде добра възможност за обратна връзка от феновете на марката./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.