Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Инвестиралият около 100 милиона паунда за нови попълнения това лято Уест Хям продължава с издънките в английската Висша лига. „Чуковете“ загубиха от гостуващия новак този сезон Уулвърхемптън с 0:1 и регистрираха четвърта поредна загуба в елита, оставайки твърдо на дъното във временното класиране. „Вълците“ стигнаха победата си след гол на Адама Траоре (90+3) в последните секунди след пас на Лео Бонатини. Така Уест Хям остава твърдо последен без нито една спечелена точка и голова разлика 2:10, а Уулвс е пети с 5 точки след първия си успех за сезона за първенство.

В същото време Брайтън и Фулъм направиха зрелищно равенство 2:2. Гостите от Лондон взеха комфортен аванс след голове на Андре Шюрле (43) и Александър Митрович (62), но „чайките“ стигнаха до точката след попадения на Глен Мъри (67, 84-дузпа) през втората част. След ремито Брайтън е 12-и с 4 точки, а Фулъм е една позиция по-напред със същия актив.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Кристъл Палас пък загуби от гостуващия Саутхемптън с 0:2. Головете за първия успех на „светците“ този сезон реализираха Дани Ингс (47) след пас на Седрик Соарес и Пиер-Емил Хьойберг (90+2) след подаване на Таргет. Между тези голове в 65-ата минута Чарли Остин от гостите пропусна дузпа. Така Саутхемптън събра 4 точки на десетата позиция. Кристъл Палас е на 15-о място с 3 точки.

Евертън не успя да пречупи у дома Хъдърсфийлд и завърши 1:1 с него. Филип Билинг (34) изведе гостите напред в резултата, а много бързо Доминик Калвърт-Люин (36) изравни след пас на Люка Дин. След равенството тимът от Ливърпул остава без загуба този сезон и е седми с 6 точки, а „териерите“ са 17-и с 2 точки.