Челси спечели с 2:1 гостуването на Уотфорд от 11-ия кръг и постигна пета поредна победа във Висшата лига. Успехът над последния във временното класиране изпрати "сините" от Лондон на третото място, само на 2 точки зад втория Манчестър Сити. Лидерът Ливърпул има 31, "гражданите" са с 25, а Челси с 23. Уотфорд остава на дъното с едва 5 точки от 11 мача в първенството този сезон.

Четвъртият Лестър (с 20 точки) гостува утре на Кристъл Палас и има шанс да измести Челси от третата позиция.

И при гостуването в Уотфорд блесна Тами Ейбрахам. Диамантът на Челси се разписа oще в петата минута с деветото си попадение във Висшата лига този сезон.

Кристиан Пулишич удвои в 55-ата, а в 80-ата Жерард Деулофеу намали от дузпа за крайното 1:2.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)