ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Челси записа пети пореден мач без победа във всички турнири след поражение с 0:2 от Тотнъм в лондонското дерби от 25-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините първи имаха възможност да открият резултата, но Пиер-Емил Хойберг пропусна чудесна възможност в 27-ата минута.

В края на първата част пък Челси остана с човек по-малко заради директен червен картон на Хаким Зиеш.

Минута след почивката Тотнъм поведе с попадение на Оливер Скип, който засече отбита топка в наказателното поле за 1:0.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Десет минути преди края Хари Кейн се разписа за крайното 2:0 след корнер и пас от Ерик Дайър.

Така от началото на годината "сините" имат едва една победа (1:0 над Кристъл Палас), пет загуби и четири равенства.

Челси е на десето място в класирането с 31 точки, докато Тотнъм е на четвърта позиция с 45.