ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ливърпул се провали у дома и завърши зрелищно 3:3 с Брайтън в мач от деветия кръг на английската Висша лига.

Леандро Тросар изведе гостите напред в 4-ата минута след пас на Дани Уелбек, а в 17-ата минута удвои аванса им след подаване на Соли Марч. Мърсисайдци реагираха и върнаха един гол до почивката, след като Роберто Фирмино бе точен в 33-ата минута след асистенция на Мохамед Салах.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

След почивката в 54-ата минута Роберто Фирмон отново бе в прегръдките на своите съотборници, изравнявайки за 2:2, възползвайки се от пас на Луис Диас.

В 63-ата минута Адам Уебстър си вкара автогол и домакините стигнаха до пълен обрат. Двайсет минути по-късно обаче Леандро Тросар оформи своя хеттрик и крайното 3:3.

Със спечелената точка Ливърпул е едва девети с 10 точки, а „чайките“ се изкачиха на четвърта позиция с 14 пункта.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!