ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Уест Хям победи Брайтън с 3:1 като гост в мач от третия кръг на Висшата лига. Успехът позволи на "чуковете" да излязат начело в класирането с равен брой точки с Тотнъм и Арсенал. Брайтън пък записа първо поражение от началото на сезона.

Лондончани поведоха в 19-ата минута. Тогава Джеймс Уорд-Праус получи подаване в наказателното поле и Михаил Антонио и направи Барт Фербрюген безпомощен за 0:1.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Уест Хям нанесе двоен удар в рамките на пет минути през второто полувреме. В 58-ата минута Джаред Боуен се възползва от грешка в защитата на Брайтън и с удар по диагонала вкара втори гол за своя отбор.

В 63-ата минута гостите сложиха точка на спора с трети гол. След разбъркване в наказателното поле на домакините Михаил Антонио беше най-съобразителен и вкара за 0:3.

Крайния резултат оформи Паскал Грос в 81-ата минута след подаване на Жоел Фелтман (1:3).

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!