Тотнъм спечели убедително с 3:0 при визитата си на втородивизионния Престън Норт Енд и се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на Англия - ФА Къп.

Лондончани имаха проблеми през първото полувреме, когато не успяха да отбележат гол, но след почивката се реваншираха с три попадения. Първото от тях падна в 50-ата минута, когато Хьон-Мин Сон овладя топката и с удар от далечна дистанция вкара топката във вратата на Фредерик Уудман.

В 61-ата минута Томан Кенън от домакините падна в наказателното поле, но реферът не посочи бялата точка, а четири минути след това Уудман спаси хубав удар с глава на Иван Перешич.

Второто попадение падна в 69-ата минута след нов топовен шут на Хьон-Мин Сон, получил топката на границата на наказателното поле от Иван Перишич.

В 87-ата минута Арнаут Данджума получи пас от Деян Кулушевски и оформи крайния резултат.