Уотфорд завърши 1:1 с гостуващия Уест Хям в мача им от 26-ия кръг на английската Висша лига.

„Стършелите” получиха право да изпълнят дузпа още в 3-ата минута за нарушение на Кояте срещу сарате, а Трой Дийни бе точен от бялата точка за 1:0. До почивката домакините продължиха да доминират, а „чуковете” не направиха нищо, с което да се запомнят.

В края на първата част Сарате получи тежка контузия и над десет минути му бе оказвана медицинска помощ на терена. След това аржентинецът бе изнесен на носилка.

След почивката гостите заиграха по-добре и изравниха в 73-ата минута, когато след шут на Антонио топката рикошира в двете странични гради, а Андре Аю направи добавка от няколко метра и вкара за 1:1. Това бе гол номер 100 на „чуковете” под ръководството на хърватския мениджър Славен Билич.

В 86-ата минута Антонио бе изгонен за втори жълт картон, получен за игра с ръка. Уотфорд обаче не успя да се възползва от численото си предимство, като Айзък Съксес пропусна най-добрата възможност за „стършелите” в добавеното време.

След равенството Уотфорд е 12-и с 31 точки, а "чуковете" са девети с 33 точки.