Баскетболният Барселона победи Мурсия със 77:71 в мач от 24 кръг на испанската Лига Ендеса. Александър Везенков получи 12 минути от треньора Шави Паскуал, за които се отчете с 2 точки, 2 борби и 1 асистенция и открадната топка. Това бе 22-ри успех за каталунците, които имат и две загуби. Барса вече е едноличен лидер в класирането, след като Валенсия претърпя загуба с 62:68 от Андора. На полувремето доста изненадващо гостите от Мурсия водеха с 52:33 и бяха на прага на сензацията. След паузата каталунците направиха серия от 13:0 и бързо се приближиха в резултата. Те спечелиха третата част с 26:15 и четвъртата с 18:14, за да изковат крайния успех. На 27 март Барселона ще играе с последния в подреждането Гипускоа.