ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Сакраменто Кингс постигна изразителна победа над Мемфис Гризлис. Тимът на Майк Браун надигра категорично "гризлитата" със 123:92 (34:29, 36:29, 31:21, 22:13) в мач от редовния сезон на НБА, който беше последен за календарната 2023 г. за двата тима.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Александър Везенков и в този двубой беше позабравен от треньора на "кралете", като получи само 3:25 минути игрово време в края на последната четвърт, записвайки 2 точки и 1 борба на сметката си.

Включването на най-полезния играч в Евролигата дойде при внушителна преднина в полза на неговия тим.

Литовецът Домантас Сабонис завърши с "трипъл-дабъл" от 13 точки, 21 борби и 12 асистенции. Най-резултатен за Сакраменто беше появилият се от пейката Малик Монк с 27 точки, а Деарън Фокс се отчете с 24 точки.

За Мемфис Джарън Джаксън-младши вкара 18 точки, а по 17 прибавиха Дезмънд Бейн, Лю Кенард и Джа Морант.

Това е втората поредна победа за Сакраменто, който е на петото място в класирането на Западната конференция с баланс от 19 успеха и 12 поражения. Мемфис инкасира третата си последователна загуба. Отборът на Тейлър Дженкинс е далеч от зоната на плейофите - 13-а позиция с актив от 10-22.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!