Суперзвездата Леброн Джеймс и синът му Брони играха за първи път заедно в мач от НБА. Това се случи при загубата на отбора, чиито цветове защитават - Лос Анджелис Лейкърс, със 114:118 от Финикс Сънс в контролна среща преди старта на новия сезон. За първи път в историята баща и син се появяват заедно на игрището в мач от НБА.

Леброн отбеляза 19 точки при стрелба от игра 8-12 за 16 минути игра. 39-годишният ветеран добави 5 борби, 4 асистенции и 2 "чадъра", а Брони се отчете с 2 борби и 0 точки за 13 минути. Той опита една стрелба от тройката, като тя бе неуспешна.

Леброн бе и най-резултатният играч в мача, а след края на срещата написа в Х: "Това беше сюрреалистично".

Брони Джеймс бе избран от ЛА Лейкърс във втория кръг на Драфта на НБА тази година под №55.