Две победи и една загуба в последните кръгове на първенството в Иран записа Александър Груев. Българският баскетболист и съотборниците му в Мели Хафари надделяха първо при гостуването на Хамяри със 76:60. След това тимът победи като домакин Пуя със 72:62, а преди дни загуби като гост от Горган с 62:75.

При победата над Хамяри Груев записа над 35 минути на терена и се отчете с 19 точки, 6 асистенции и 5 борби, пише bgbasket. След това при домакинството и успеха над Пуя Груев завърши с 15 точки, 5 асистенции, 3 откраднати топки и 2 борби за 27 минути игра.

В последния засега мач, който пък бе първи за Мели Хафари без НБА звездата Хамед Хадади, българинът беше най-добър на терена за своя отбор. Груев игра цели 39 минути и за това време приключи с 23 точки, 6 борби и 4 асистенции.