Трето поредно поражение в гръцкото първенство допуснаха Александър Везенков и Арис. “Жълто-черните” от Солун гостуваха на Икарос и отстъпиха с 67-79, като така пропуснаха да се изравнят със съперника си. Арис вече е с 9 успеха и 13 поражения и остава на 8-о място в подреждането. Домакините спечелиха първите три части в мача и с това си осигуриха победата. Разликата в тях бяха съответно 6, 3 и 3 точки и така последните десет минути се оказаха спокойни за Икарос. Везенков бе резерва и игра малко повече от 18 минути. За това време българинът се представи на добро ниво и бе трети най-резултатен за тима си. Младият играч вкара 8 точки след четири успешни опита за стрелба за 2, а освен това добави и 5 борби и 1 асистенция в актива си./БЛИЦ