Помощник-треньорът на ЦСКА Анатоли Нанков замени наставника на отбора Стойчо Младенов на пресконференцията след победата с 1:0 над „Ботев“ (Пловдив) в мач от 11 кръг на „А“ група.

„Не влязохме в мача както искахме и направихме слабо първо полувреме. Това не е за първи път. Първите 15 минути започваме лежерно, ще искаме от футболистите да променят това поведение, коментира Нанков.

„През втората част играта ни се получи, желанието и мотивацията вече бяха на добро ниво. Закономерно победихме коравия отбор на „Ботев“. Можеше и повече голове да вкараме“, анализира помощник-треньорът на ЦСКА.

„Хората, които са гледали мача видяха, че съдийството беше на добро ниво. Благодаря и на публиката, напълниха Сектор „Г“, допълни Анатоли Нанков.