Тимовете на Арда и ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в мач от последния 26-ти редовен кръг в efbet Лига. Гостите играха над 60 минути с човек по-малко, след като в 37-ата минута Георги Ангелов беше изгонен. В 60-ата минута Луков спаси дузпа бита от Ивайло Чочев. В 76-ата минута Светослав Ковачев нанесе точен диагонален удар и вкара топката в мрежата, но попадение нямаше, тъй като преди това Алекс Петков игра с ръка. След това равенство ЦСКА 1948 е на 9-ото място с 30 точки, а Арда е на позиция надолу с 29. Така тимът от Кърджали ще трябва да чака двубоя на Пирин срещу Царско село, за да разбере дали ще играе в първата четворка на втората осмица.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

В 9-ата минута Алекс Петков наруши правилата срещу Алекс Колев пред наказателното поле на домакините, за което получи жълт картон. Зад топката застана Чочев, но от прекия свободен удар прати топката над напречната греда.

Тонислав Йорданов опита мерника си в 13-ата минута с точен удар, но Наумов отби с крак. Две минути по-късно отново Чочев стреля, но отново топката не намери целта.

В 20-ата минута Тетах падна в наказателното поле на гостите след съприкосновение с Александров, но Давидов не реагира. Давид Кики беше фаулиран от Георги Ангелов в 35-ата минута, първоначално съдията отсъди дузпа, но след преглед с ВАР установи, че нарушението извън наказателното поле и последва пряк свободен удар за домакините, а Ангелов получи директен червен картон. След изпълнението Арда спечели корнер, а след неговото изпълнение нямаше опасност за Наумов.

Ковачев опита мерника си в края на първата част, но вратарят на ЦСКА 1948 не беше затруднен.

Гостите от ЦСКА 1948 пропуснаха дузпа в 60-ата минута, която Мартин Луков спаси след удар на Чочев. В 76-ата минута Ковачев изстреля топка по диагонала и вкара топката в мрежата, но заради игра с ръка на Алекс Петков в атаката при попадението голът не беше зачетен. В добавеното време Наумов спаси опасен удар, избивайки в корнер. След изпълнението му Кики прати топката над напречната греда.

60  - Ивайло Чочев пропусна дузпа за ЦСКА 1948, след като Мартин Луков спаси
76  - Топката попадна във вратата на ЦСКА 1948, след като Ковачев прати топката в мрежата, но заради игра с ръка на Алекс Петков в атаката при попадението гол нямаше
90 - Край на мача

Съставите на двата тима:

Арда: 71. Мартин Луков, 5. Петко Ганев, 8. Милен Желев (87  81. Атанас Зехиров) , 22. Ел Мами Тетах (75  19. Румен Руменов ), 24. Алекс Петков , 25. Давид Кики, 9. Тонислав Йорданов, 10. Светослав Ковачев, 33. Иван Тилев (62 17. Иван Коконов ), 70. Христо Иванов (76  11. Александър Георгиев) , 80. Лъчезар Котев

резерви: 23. Месут Юсуф, 4. Милен Стоев, 77. Илия Юруков

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 15. Александър Александров, 25. Георги Ангелов , 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин, 18. Ивайло Чочев , 37. Емил Мартинов, 8. Ивайло Климентов (40  22. Реян Даскалов) , 33. Галин Иванов  , 10. Георги Русев (85 7. Марио Топузов), 9. Александър Колев  (88 90. Мартин Тошев)

резерви: 12. Иван Караджов, 4. Ангел Лясков, 68. Васил Шопов, 11. Денислав Александров

съдия: Георги Давидов
стадион: "Арена Арда"

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия