КУПА НА БЪЛГАРИЯ, 1/8-ФИНАЛИ:

Локомотив (София) - ЛОКОМОТИВ (Пловдив) 0:2 
0:1 Димитър Илиев (46), 0:2 Кристиан Гомис (90+4)

26 октомври 2021 г., вторник, 19:00 ч.
ЛЕВСКИ - Септември (Симитли) 7:0 
1:0 Марин Петков (20), 2:0 Билал Бари (23), 3:0 Билал Бари (27), 4:0 Георги Миланов (67), 5:0 Билал Бари (70), 6:0 Борислав Цонев (80), 7:0 Димитър Костадинов (83)

27 октомври 2021 г., сряда, 16:00 ч.
СЛАВИЯ - Пирин (Благоевград) 1:0
1:0 Тони Тасев (51)

27 октомври 2021 г., сряда, 19:00 ч.
Берое - Черно море Диема Спорт 
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Атанас Петров Бозев

28 октомври 2021 г., четвъртък, 15:00 ч.
Септември (София) - Етър
ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Георги Валентинов Стамболджиев АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Иван Стефанов Иванов
СН: Николай Георгиев Ангелов

28 октомври 2021 г., четвъртък, 16:00 ч.
Лудогорец - Локомотив (Горна Оряховица) Диема Спорт 
ГС: Георги Юлиянов Иванов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Кольо Димитров Данев

28 октомври 2021 г., четвъртък, 19:00 ч.
ЦСКА - Арда Диема Спорт 
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Костадин Ангелов Гергинов

* Победителят се излъчва в една среща. Жребият за 1/4-финалите ще се тегли след края на мача ЦСКА - Арда в ефира на Диема Спорт.

----------------------

КУПА НА БЪЛГАРИЯ, 1/16-ФИНАЛИ

ЛОКОМОТИВ (Горна Оряховица) - Ботев (Враца) 3:2
1:0 Али Ахмед (8), 2:0 Георги Колев (37), 3:0 Краси Гавазов (60), 3:1 Юлиан Ненов(68), 3:2 Красимир Димитров (85)

Марица - СЛАВИЯ 1:3
1:0 Веселин Марчев (39), 1:1 Ерол Дост (52), 1:2 Питър Макрилос (59), 1:3 Георги Вълчев (90+2)

Спартак (Варна) - ЛУДОГОРЕЦ 0:1
0:1 Ихинио Марин (45' дузпа)

Миньор (Перник) - ЧЕРНО МОРЕ 0:2
0:1 Стефан Велев (7'), 0:2 Зе Гомеш (17')

Марек (Дупница) - ЛЕВСКИ 0:2
0:1 Димитър Костадинов (12), 0:2 Димитър Костадинов (32)

Банско - ПИРИН (Благоевград) 1:2
1:0 Никола Мицански (28), 1:1 Преслав Йорданов (42), 1:2 Преслав Йорданов (57)

Спортист (Своге) - СЕПТЕМВРИ (София) 0:1
0:1 Кристиян Пешов (75)

Септември (Тервел) - СЕПТЕМВРИ (Симитли) 0:1
0:1 Васил Калоянов (4)

Хебър - ЦСКА 0:3 
0:1 Жорди Кайседо (25), 0:2 Ахмед Ахмедов (27), 0:3 Жорди Кайседо (41)

Родопа (Смолян) - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 0:4 
0:1 Георги Минчев (5' дузпа), 0:2 Георги Минчев (19'), 0:3 Венсан Марсел (45'), 0:4 Георги Минчев (64')

ЛЕВСКИ (КРУМОВГРАД) - Царско село 1:0 след продължения (0:0 в редовното време)
1:0 Валентин Сливов (111')

Ямбол - АРДА 0:3
0:1 Коконов (25), 0:2 Спас Делев (48'), 0:3 Йорданов (80')

Розова долина (Казанлък) - БЕРОЕ 0:6 
0:1 Енчев (19), 0:2 Динков (24), 0:3 Генов (36), 0:4 Камара (50'), 0:5 Камара (63'), 0:6 Юсеин (76')

МОНТАНА - ЦСКА 1948 1:0
1:0 Атанас Карачоров (60')

ЕТЪР - Ботев (Пловдив) 1:0 след продължения (0:0 в редовното време)
1:0 Даниел Младенов (92')

Левски (Лом) - ЛОКОМОТИВ (София) 0:1
0:1 Кристиян Григоров (11-автогол)