Отпадналият в четвъртък от Лигата на конференциите Арда (Кърджали) успя да победи с 2:1 Ал Насър от Саудитска Арабия. Приятелският мач се игра на базата на националния отбор в Бояна, където отборът на бившия селекционер на Бразилия - Мано Менезеш, е на подготовка.

Избраниците на Николай Киров успяха да измъкнат победата срещу богатия съперник, в който играят класни футболисти, сред които Венсан Абубакар и Андерсон Талиска.

Жуниньо откри резултата за Арда в 52-ата минута, а шест минути по-късно Тонислав Йорданов направи 2:0.

Бившият играч на Бенфика Талиска отбеляза попадението за Ал Насър пет минути преди края на мача.

Aрда организира контролата срещу тима на Мано Менезеш, след като срещата с ЦСКА от първенството беше отложена.