Берое отстъпи с 0:1 от сръбския елитен Младост Лучани. Поражението е трето поредно за заралии на лагера в Турция след тези от Днипро с 1:2 и Оренбург с 1:3.

Българите играха добре преди почивката, след което допуснаха няколко грешки в защита, някои от тях и на каращия проби футболист в отбраната. След направените смени и пуснатите много млади играчи Берое не успя да стигне до равенството.

Още в четвъртата минута Генов пропусна сам срещу вратаря Костич, който спаси. Малко по-късно сърбите можеха да поведат, а след това и техен гол беше отменен поради засада. Последваха два удара на Серкан, като при първия стражът на Младост трябваше да показва рефлекса си.

Втората част започна с пропуска на Младост, а след това каращият проби футболист също не се намеси добре. Треньоът за заралии Петър Хубчев направи няколко промени и в 75-ата минута опитният Божович завърши с гол атака на Младост (1:0). Капитанът засече центриране отдясно, като прати топката в долния ляв ъгъл на Гешев.