ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Бразилецът Кайо Видал вкара два гола през първото полувреме на финала за Купата на България и даде добра преднина на Лудогорец срещу ЦСКА 1948 - 2:0.

Крилото на "орлите" откри резултата в осмата минута, а малко преди почивката удвои, наказвайки за втори път Даниел Наумов.

"Червените" обаче оспорваха второто попадение на Видал и поискаха обяснение от съдията Драгомир Драганов. Футболистите на ЦСКА 1948 недоволстваха, тъй като бяха спрели да играят, очаквайки да се окаже медицинска помощ на Игор Тиаго, който беше паднал в близост до центъра на терена. Ивайло Чочев обясни на рефера, че тимът му е спрял да играе. Ситуацията беше прегледана с ВАР и Драганов потвърди решението си да зачете попадението.