ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Какви са прогнозите на Станислав Станков и Георги Младенов за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ може да видите - ТУК!

Черно море победи ЦСКА с 1:0 в среща от 22-ия кръг на efbet Лига - пряк двубой за първото място.

Мачът започна равностойно с атаки и към двете врати, но с липса на точни удари към двете врати. След четвърт час игра ЦСКА успя да вкара гол, дело на Фернандо Каранга, но попадението му не бе зачетено заради засада.

В следващите минути и двата отбора имаха възможности, но не затрудниха особено съперниковите вратари.

Към края на полувремето играта се поизнерви, а реферът Валентин Железов показа няколко жълти картона.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Черно море започна по-активно втората част, но не успяваше да затрудни особено вратаря на ЦСКА.

"Червените" останаха без голмайстора си Фернандо Каранга в 71-ата минута. Нападателят влезе с бутоните напред в краката на Васил Панайотов. първоначално Каранга получи жълт картон (негов втори в срещата), но след ВАР Валентин Железов му показа директен червен картон.

Малко повече от 10 минути след това и Мазир Сула от Черно море остави тима си с човек по-малко заради втори жълт картон.

В края Черно море натисна и Бусато трябваше да се намесва на два пъти. При третата по-сериозна опасност обаче бразилецът нямаше шанс при удар отблизо на Живко Атанасов за 1:0.

Черно море се върна на върха в класирането с три точки пред втория Лудогорец, който е с мач по-малко. ЦСКА е на трето място на три точки зад "моряците".

ЧЕРНО МОРЕ - ЦСКА 1:0
1:0 Живко Атанасов (87')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
10' Опасно влизане на Исмаил Иса в наказателното поле на ЦСКА, но Бусато излиза и улови.
15'  ОТМЕНЕН ГОЛ! Фернандо Каранга получи топката вдясно от вратата и простреля Дюлгеров с удар в обратния ъгъл. Попадението няма да бъде зачетено заради сигнал за засада. ВАР потвърди решението.
21' Шанс за ЦСКА! Тобиас Хайнц стреля, но Влатко Дробаров застана на пътя на топката.
26' Възможност за Черно море! Пабло Гарсия шутира, но Бусато се справи без проблем.
43' Нерви на терена! Играчите се скупчиха след серия от твърди влизания.
44' Коварен удар от фаул към вратата на ЦСКА, Бусато изби в корнер.
45+2' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
52' Възможност за Черно море след корнер, получи се рикошет, а Бусато улови без проблем.
55' Нов шанс за "моряците"! Васил Панайотов опита подаване в наказателното поле, но право в ръцете на Бусато.
64' Страхотна възможност за Черно море! Бусато спаси удар на Калкан, но има и сигнал за засада.
71'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Фернандо Каранга получава жълт картон за влизане с бутоните напред  в краката на Васил Панайотов. След ВАР решението на рефера е директен  червен картон.
83'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Мазир Сула фаулира Тибо Вион и получи втори жълт картон, след което напуска играта.
87' Бомбен удар на Атанас Илиев от дистанция, Бусато спаси.
88' Нов шанс за варненци! Мишаел Алвес опита удар със завъртане, насочи топката в горния ляв ъгъл, но Бусато спаси.
87'  ГООООЛ за Черно море! Атанас Илиев отклони топката към далечната греда, там бе Живко Атанасов, който отблизо се разписа за 1:0.
90+6' Край на мача!!!

Черно море ЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов , 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов, 6. Виктор Попов , 33. Мишаел Алвес (90'  27. Даниел Димов), 71. Васил Панайотов (К) (90+5'  29. Берк Бейхан), 5. Пабло Гарсия, 15. Даниел Хил (46' 16. Андреяс-Кристиан Калкан) , 8. Мазир Сула   , 86. Исмаил Иса  (81'  9. Атанас Илиев)
Резерви: 84. Християн Славков, , 23. Едгар Пашеко, 17. Мартин Милушев, 39. Николай Златев, 4. Росен Стефанов
Старши треньор: Илиан Илиев

ЦСКА София ЦСКА: 1. Густаво Бусато , 19. Иван Турицов, 15. Тибо Вион, 6. Християн Петров, 2. Юрген Матай (К) , 21. Амос Юга, 26. Марселино Кареасо (67'  7. Улаус Скаршем), 10. Джонатан Линдсет, 14. Тобиас Хайнц (90'  8. Станислав Шопов), 11. Матиас Фаетон (61'  30. Данило Асприля), 9. Фернандо Каранга
Резерви: 25. Димитър Евтимов, 13. Браян Кордоба, 17. Емануел Шакич, , 22. Енес Махмутович, 20. Мартин Стойчев, , 3. Сейни Санянг,
Старши треньор: Нестор Ел Маестро

Съдия: Валентин Железов
Стадион: "Тича", Варна
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР