ЦСКА победи Марек с 2:1 в първата си лятна контрола. Головете реализираха Мартин Камбуров от дузпа и Маркиньос. Стойчо Младенов даде шанс за изява на доста футболисти, сред които и юноши.

В двете полувремена треньорът на "червените" разбърка футболистите, т.е. не всички, които вероятно ще бъдат титуляри, играха заедно, а попаднаха в различни състави. Липсата на типичен централен нападател продължава да принуждава Екзекутора на Ливърпул да прави експерименти. Мартин Камбуров може да бъде използван на тази позиция, но той е перфектен за позицията зад нападателя. През второто полувреме на върха на атаката игра Маркиньос, който в Локомотив (София) често бе използван на тази позиция.

ЦСКА първо полувреме (4-2-3-1)

Вратар: Стоян Колев
Десен бек Апостол Попов, в центъра на защитата Пламен Крачунов и Юлиян Илиянов, ляв бек Венцислав Василев
Двамата халфове Стивън Сънди и Ивайло Чочев
Трима офанзивни полузащитници: Иван Стоянов (ляво), Иван Маркович (центъра) и Антон Карачанаков (дясно)
На върха на атаката Мартин Камбуров

ЦСКА второ полувреме (4-2-3-1)
Вратар: Анатоли Господинов
Десен бек Васил Попов, в центъра на защитата Божидар Чорбаджийски и Александър Тунчев, ляв бек Браян Ереро
Двамата халфове Тони Стоичков и Петър Витанов
Трима офанзивни полузащитници: Тони Силва (ляво), Борис Галчев (центъра) и Здравко Илиев (дясно)