Убедителна победа с 4:1 над Струмска слава (Радомир) на старта на зимната си подготовка си записа Етър (Велико Търново). Мачът се игра на градския стадион в Симитли с главен съдия Ивайло Стоянов.

Старши треньорът Петко Петков пусна в игра 20 футболисти, сред които се отличи 16-годишният юноша Стелиян Добрев. Той вкара още ще при първата атака на "болярите" във 2-ата минута, а попадението му е първо в мъжкия отбор, както и за тима през 2020 година.

Струмска слава изравни с гол на Боби Николов в 15-ата минута, но Етър отново поведе с попадение на Ерол Дост в 54-ата. Стелиян Добрев вкара второ попадение след добавка на удар на Иван Стоянов и покачи на 1:3, а малко след това при центриране от корнер защитникът Александър Дюлгеров с глава оформи крайното 1:4.