Славия отвя с 4:1 Пирин (Разлог) и на реванша от 1/16-финалите за Купата на България. Така с общ резултат 8:1 "белите" очаквано продължават в следващата фаза.

С гол още в дебюта си за най-стария столичен клуб се отчете французинът Плезир Мойо Бахамбула. Юношата на Сошо започна титуляр в титулярния състав на Асен Букарев и в 38-ата минута удвои преднината на Славия. Още в 7-ата пък Павле Попара откри за гостите.

В 45-ата Душан Делянин намали за втородивизионния тим, а и през второто полувреме "белите" продължиха да доминират и не оставиха шанс за момчетата на Христо Джоджов.

В 65-ата минута Галин Иванов направи 1:3, а в добавеното време на двубоя гол вкара и Атанас Курдов - 1:4.

Пирин (Разлог) - СЛАВИЯ 1:4 (1:8 общ резултат)

0:1 Павле Попара (7), 0:2 Плезир Бахамбула (38), 1:2 Душан Делянин (45), 1:3 Галин Иванов (65), 1:4