ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Славия завърши 1:1 в контролна среща срещу шампиона на Словения Марибор. Преди мача в района на Анталия, където голяма част от българските отбори са на подготовка, имаше земетресение.

Двата тима изиграха равностоен мач, а избраниците на Златомир Загорчич стигнаха до равенството в 86-ата минута, когато новото френско попълнение на Славия Натан Гасама се разписа.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Марибор пък поведе още в петата минута чрез Жан Випотник. Той откри резултата с удар по земя след асистенция на бившата звезда на Аталанта Йосип Иличич.

Следващата контрола на Славия в Турция е на 30 януари. Руският Факел ще бъде съперник на "белите".

СЛАВИЯ - MAРИБОР 1:1
0:1 Жан Випотник (5), 1:1 Натан Гасама (86)

Славия: 21. Светослав Вуцов, 83. Христо Попадийн, 23. Емил Виячки, 5. Велко Йеленкович, 4. Людовик Соарес, 71. Кристиян Стоянов, 93. Камело Нгуена, 33. Галин Иванов, 8. Емил Стоев, 11. Кристиан Добре, 9. Ахмед Ахмедов
Резерви: 12. Николай Кръстев, 1. Георги Петков, 14. Чунг Нгуен-До, 73. Иван Минчев, 3. Ертан Томбак, 77. Геирги Вълчев, 55. Натан Гасама, 37. Венцислав Керчев, 17. Ерол Дост, 22. Дарко Тасевски, 88. Тони Тасев, 10. Владимир Николов.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2023