Изпълнителният директор на Локо (Сф) Георги Марков коментира пред БЛИЦ загубата от “Ботев” (Пд) с 1:4. “Нямам думи просто. Да загубиш почти спечелен мач...Сами се бихме, честно ви казвам. Такива тъпотии сътворихме, че..., беснееше шефът на “червено-черните”. – Преди седмица биеш “Левски”, сега се излагаш в Коматево. През първото полувреме играхме стабилно, здраво стъпвахме, играта ни вървеше. Поведохме, вместо да направим 2:0, ние допуснахме гол в добавеното време. Питайте треньора защо се получи този спад след почивката. Аз лично отдавам тези груби, детински грешки при головете на домакините на липсата на концентрация. Вратарят Галев също носи вина за загубата, той сбърка при две положения. Сами сме си виновни за тежката загуба. Като спиш, е нормално да те бият.”