ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Янтра (Габрово) допусна изненадващо поражение с 1:3 от Черноморец (Балчик) в мач от десетия кръг на Втора лига. Възпитаниците на Велислав Вуцов откриха резултата в 4-ата минута, когато Даниел Младенов се разписа.

През второто полувреме обаче футболистите от Балчик стигнаха до цели три попадения, а с това и до трите точки. На два пъти точен беше Джонатан Нсонде (65, 70), а Иван Цачев в последните секунди оформи крайното 3:1 за Черноморец, който преди кръга беше в зоната на изпадащите. Тимът от Балчик събра 10 точки и се изкачи на 14-ото място. Янтра остава шести с 16 точки.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 постигна обрат и победи с 2:1 Лудогорец II по същото време. Мачът в комплекс "Царско село" беше първи за Валентин Илиев след завръщането му начело на втората формация на "червените".

Гостите от Разград поведоха в добавеното време на първата част, когато Бранимир Костадинов посрещна центриране от корнер на Петър Георгиев и прати топката в мрежата зад Станислав Нисторов - 0:1.

В 65-ата минута Емил Виячки изравни с глава. Малко след попадението, домакините искаха дузпа, но съдията Петър Кузев не уважи претенциите им. В 87-ата минута Талис направи отличен рейд, преодоля трима футболисти, шутира, вратарят на Лудогорец II изби, а Илия Русинов направи добавка за крайното 2:1.

В друг мач от кръга Монтана спечели с 1:0 гостуването на Черноморец (Бургас) и се изравни с челниците в класирането. Отборът на Николай Митов стигна до успеха с гол на Филип Ежике минута преди края на първата част.

Moнтана събра 21 точки, с колкото са Септември (Сф) и Марек (Дупница). Отборът на Красимир Балъков утре гостува на Спартак (Варна) в дербито на кръга. "Соколите" са четвърти с 19 точки.

ВТОРА ЛИГА - 10 КРЪГ:

22 септември, 17:00 часа:
Марек - Спартак (Плевен) 4:1

1:0 Христо Каймакански (54), 2:0 Николай Ганчев (67), 3:0 Боян Стойнев (77), 4:0 Даниел Гогов (89), 4:1 Атанасиос Пицолис (90)

Марица (Пловдив) - Дунав (Русе) 0:1
0:1 Мирослав Минчев (21)

ЦСКА 1948 II - Лудогорец II 2:1
0:1 Бранимир Костадинов (45+3), 1:1 Емил Виячки (65), 2:1 Илия Русинов (87)

Спортист (Своге) - Литекс 0:1
0:1 Евгени Игнатов (24)

Янтра (Габрово) - Черноморец (Балчик) 1:3
1:0 Даниел Младенов (4), 1:1 Джонатан Нсонде (65), 1:2 Джонатан Нсонде (70), 1:3 Иван Цачев (90+6)

Черноморец (Бургас) - Монтана 0:1
0:1 Филип Ежике (44)

Бдин (Видин) - Струмска слава (Радомир) 1:0
1:0 Цветомир Тодоров (55)

Беласица (Петрич) - Добруджа 1:1
0:1 Димитър Пиргов (2), 1:1 Мариян Вангелов (56)

24 септември, 15:15 часа: