Гредата спаси ЦСКА 1948 срещу Черно море ВИДЕО

Двата тима завършиха наравно и разликата между тях се запази

снимка: LAP.bg
1 от 1

ЦСКА 1948 и Черно море завършиха 0:0 в мача си от 24-ия кръг на efbet Лига на Националния стадион „Васил Левски“. Гостите бяха по-активни в търсенето на гола, но веднъж и гредата се оказа верен помощник на Даниел Наумов. Така двата тима поделиха по точка и разликата между тях в класирането се запази.

Гостите първи имаха шанс за нещо опасно пред противниковата врата, но в 8-ата минута Пабло Гарсия шутира от пряк свободен удар право в стената. "Моряците" продължиха да бъдат по-активни и в 20-ата минута Гарсия пробва изненадващ удар от далечна дистанция, но Наумов хвана топката.

В 29-ата минута Родриго центрира в наказателното поле на ЦСКА 1948, а Владко Дробаров отправи удар с глава, но топката рикошира от играч на домакините и излезе в нов корнер. Секунди по-късно Родриго се озова сам срещу Наубов, но се оплете в собствените си финтове и топката излезе в аут.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Домакините създадоха чиста голова възможност в 42-ата минута, когато Васил Шопов сложи топката на главата на Серкан Юсеин, който обаче не успя да я насочи добре и я прати в аут. Две минути след това Файсел Касми пусна чудесен пас към Леандро Андраре, който овладя много добре топката на границата на наказателното поле и веднага шутира, но Наумов спаси удара му с крак.

След почивката темпото на игра спадна още повече, но въпреки това гостите продължиха да търсят гола по-активно и в 66-ата минута можеше да поведат, но след удара на Пабло Гарсия топката се отби в напречната греда.

Десет минути по-късно Лазар Марин пробва късмета си от малък ъгъл, но Владко Дробаров обаче застана на пътя на топката и я блокира. До края на мача Пабло Гарсия от гостите на два пъти имаше шанс да стигне до попадение, но в първия случай не намери целта, а след това Даниел Наумов хвана топката.

След равенството ЦСКА 1948 остава на шестата позиция с 35 точки. Черно море е седми с 31 точки.

ЦСКА 1948 - ЧЕРНО МОРЕ 0:0

Най-интересното от мача по минути:
1 - Начало на срещата.
8 - Пабло Гарсия шутира от пряк свободен удар право в стената на домакините, а при добавката топката срещна тялото на Файсел Касми
14 - И двата тима играят предпазливо, но гостите са малко по-активни в предни позиции
20 - Гарсия шутира от далечна дистанция и Даниел Наумов без проблеми хвана топката
29 - Родриго центрира в наказателното поле на ЦСКА 1948, а Владко Дробаров отправи удар с глава, но топката рикошира от играч на домакините и излезе в нов корнер
30 - Този път Родриго бе изведен сам срещу Даниел Наумов, но се оплете в собствените си финтове и топката излезе в аут
42- Шопов центрира, а Серкан Юсеин отправи опасен изстрел към вратата на "моряците". Топката преминава на сантиметри от целта.
44 - Файсел Касми пусна чудесен пас към Леандро Андраре, който овладя много добре топката на границата на наказателното поле и веднага шутира, но Наумов спаси удара му с крак
45- Край на първото полувреме!
___________________________
46 - Начало на втората част
51 - Бавно темпо на игра и липса на положения
58 - Венци Василев получи контузия и Росен Кирилов трябваше да го замени принудително с Димитър Пиргов
66 - ГРЕДА за Черно море! Пабло Гарсия отправи далечен удар и топката се удари в напречната греда
68 - Слаб удар на Лазар Марин и Георги Георгиев хвана топката
72 - Васил Панайотов отправи неточен удар от далечна дистанция
76 - Лазар Марин пробва късмета си от малък ъгъл, но Владко Дробаров обаче застана на пътя на топката и я блокира
83 - Неточен удар на Пабло Гарсия от далечна дистанция
90 - Пабло Гарсия отново пробва късмета си, но този път Даниел Наумов се намеси и хвана топката
90+3 - Край на мача! ЦСКА 1948 и Черно море завършиха 0:0 и поделиха по точка.

Съставите
ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов (К), 25. Александър Александров, 21. Венцислав Василев (58 3. 3.Димитър Пиргов), 5. Михаил Миков, 26. Серкан Юсеин (69  7. Марио Топузов), 18. Ивайло Чочев, 11. Денислав Александров, 24. Лазар Марин, 20. Ангел Бастунов, 70. Георги Русев , 10. Васил Шопов (69 8. Ивайло Климентов )
Резерви: 1. Димитър Тодоров, 4. Ангел Лясков, 3. Димитър Пиргов 27. Борислав Дамянов, 28. Емануил Личев, 8. Ивайло Климентов, 7. Марио Топузов
Треньор: Росен Кирилов

Черно море: 22. Георги Георгиев, 6. Виктор Попов, 5. Стефан Станчев (К), 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов, 29. Файсел Касми, 71. Васил Панайотов, 15. Леандро Андраде (72 7. Родриго Вилела), 23. Пабло Гарсия, 72. Родриго (71 9. Исмаил Иса), 20. Жозе Гомеш
Резерви: 25. Иван Дюлгеров, 9. Исмаил Иса, 8. Емил Янчев, 17. Велислав Василев, 88. Павел Георгиев, 32. Мартин Дичев, 7. Родриго Вилела
Треньор: Илиан Илиев

Легенда: гол , автогол , жълт картон , втори жълт картон , червен картон , смяна ,  опасна ситуация