Сериозна разправия си спретнали играчите на Локо (Сф) на полувремето на вчерашния мач с Локо (Мз). Столичните “железничари” се представиха безобразно слабо през първата част и губеха щастливо само с 0:1.

Футболистите помолили Драгомир Окука да излезе навън и са започнали да се карат заради видимото нежелание за игра, което демонстрираха, информира “Гонг”.

Скандалът в съблекалнята даде резултат за 10 минути, когато Мартин Камбуров вкара два гола и обърна мача до крайното 2:1, което Локо (Сф) устиска с мъка.

Играчите недоволстват от методите на работа на Окука и най-вече от това, че той им прави тежки тренировки. Това поражда и съмненията за бойкот. Клубните шефове обаче гласуват пълно доверие на сърбина./БЛИЦ