Левски направи 1:1 в контролна среща с втородивизионния Созопол. Билал Бари откри резултата за "сините" в 39-ата минута. Резервата Тома Ушагелов изравни в 82-ата минута.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

В 11-ата минута Радослав Цонев пусна отличен пас към Георги Миланов, който стреля към вратата на Стамен Бояджиев, но топката мина над напречната греда. Малко по-късно Михайлович опита пас към Уелтън, но той не успя да играе с топката.

След отлично изпълнен пряк свободен удар в 19-ата минута Цонев удари страничната греда на вратата на Созопол. Шест минути по-късно Илиян Стефанов стреля опасно, но топката не намери целта. В 29-ата минута отново Левски организира опасна атака, но топката отново не навести вратата.

В 34-ата минута Уелтън стреля опасно, но топката мина на сантиметри встрани от вратата на Созопол.

Левски откри резултата с гол на Бари в 39-ата минута, след като Уелтън пусна отличен пас в наказателното поле и нападателят на "сините" се разписа с удар от границата на малкото наказателно поле.

В 47-ата минута отново Левски опита интересна атака, но отново топката не намери целта. Малко по-късно Илиян Стефанов стреля добре, но вратарят на гостите се справи, а при добавката и Миланов не сполучи.

Яни Николов получи два жълти картона и трябваше да напусне терена, но гостите продължиха да играят с 11 души, след като на терена влезе нов играч на Созопол в лицето на Андреев.

В 68-ата минута Миланов стреля опасно, но топката мина встрани от вратата. Минута по-късно Станимир Стоилов пусна в игра 6 момчета от Академията на Левски.

Созопол изравни резултата с гол на Тома Ушагелов в 82-ата минута, той съумя да преодолее трима от играчите на Левски по пътя към вратата и с добре насочен удар възстанови равенството. Две минути по-късно Ивайло Марков стреля добре, но вратарят Рахнев спаси.

Така в крайна сметка двата тима не излъчиха победител, завършвайки 1:1.

Левски - Созопол 1:1
1:0 Бари (39), 1:1 Тома Ушагелов (82)

Съставите на двата отбора:

Левски: 99. Загоров, 91. Михайлович, 5. Ван дер Каап,  4. Горанов, 6. Цунами, 8. Краев, 10. Цонев, 14. Стефанов, 7. Миланов, 17. Уелтън, 19. Бари

резерви: 12. Ивайло Неделчев (В), 31. Антон Иванов, 32. Божидар Костадинов, 34. Димитър Андонов, 35. Стелиън Георгиев, 36. Марио Дадаков, 37. Ивайло Марков, 38. Атанас Килов, 39. Васил Димитров, 41. Александър Божилов, 45. Преслав Бачев

Созопол: 1. Бояджиев (77 12. Рахнев), 2. Димитров, 23. Молдованов, 5. Радев , 15. Жеков, 27. Тренчев  ( 54 - 21. Славов) , 10. Николов, 91. Лясков, 16. Баев (79 33. Киряков), 99. Парашкевов (61  9. Тома Ушагелов ), 7. Гюзелев (86 32. М. Димитров)

резерви: 77. Димов

стадион: Виваком Арена Георги Аспарухов

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия