ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Юношите на Левски до 14 години разбира връстниците си от ЦСКА със 7:0 на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 18-ия кръг на Столичното първенство по футбол.

Хеттрик за водения от треньора Милен Гаджев отбор вкара Андрей Нешев – в 17-ата, 38-ата и 46-ата минути, два гола добави Габриел Йорданов – в 59-ата от дузпа и 70-ата минути, а по веднъж се разписаха Ернан Ангелов в 29-ата и Денис Милетиев в 58-ата минута от дузпа.

200 лв Начален Бонус Спорт!

„Сините“ са лидер във временното класиране с 46 точки – със седем повече пред втория „Славия“.

Гръмката победа за "синия" клуб е втора над вечния съперник след успеха с 10:0 в първенството по футзал миналия петък.

Утре от 19:00 часа е поредното дерби между ЦСКА и Левски, но в баскетбола. Двата тима излизат във финал за Купата на България, което не се е случвало от 30 години и се очаква феновете на двата тима да напълнят "Арена София".