Мъжкият отбор на Локомотив (Пд) победи с 3:0 юношите старша възраст на клуба в учебна игра. Спарингът се състоя на официалния терен на Лаута и протече в 2 части по 30 минути. Футболистите, които не взеха участие в мача, проведоха пълноценна тренировка на помощния терен. От заниманието отсъстваше Атанас Курдов, който се оплаква от болно гърло.

В 21-ата минута Илиян Йорданов откри резултата с ефектен гол. Нападателят засече с пета от въздуха центриране отдясно на Рангел Абушев. Малко преди края на първата част Симеон Ганчев засече подаване отдясно на Божидар Илиев и вкара за 2:0. През второто полувреме Димо Атанасов уцели гредата, а 7 минути преди края Николай Станков покачи на 3:0. Халфът пробва силен диагонален шут с десния крак, при който топката рикошира в крак на защитник от юношите и влезе в мрежата.

Следващата тренировка на "черно-белите" е в сряда от 18 часа.

Съставите на двата отбора:

Локо (мъже): Минко Жилков, Божидар Илиев, Кирил Котев, Мартин Кавдански, Стелиос Диметриу, Константин Мирчев (31-Николай Станков), Иван Минчев, Станислав Маламов, Симеон Ганчев, Рангел Абушев, Илиян Йорданов