Локомотив (Пловдив) загуби от Берое с 0:1 в контролна среща, играна на “Лаута”.

"Смърфовете" доминираха през по-голямата част на срещата. През първата част Локомотив на няколко пъти бе близо до гола. Владимир Медвед, Данило Полонский, Мартин Петков и Марсилио можеха да се разпишат за домакините. От своя страна Берое нацели напречната греда в 40-ата минута след изстрел от 35 метра, а малко след това играч на гостите бе изведен сам срещу Амбарцумян, като стреля встрани от целта.

През втората част нещата на терена не се промениха. Жулиан Лами и Николас Пенев пробваха да затруднят стража на гостите. В 80-ата минута, след корнер, Лучано Скуадрони от Берое засече и отбеляза единственото попадение за крайното 0:1.