Вторият отбор на Левски победи с 2:1 като гост първенеца в Югозападна трета лига Миньор (Перник) в мач от 36-ия кръг.

След срещата домакините получиха златните си медали от председателя на Зоналния съвет на БФС-София Антони Здравков, който връчи и купата на капитана на тима Даниел Леонтиев.

Миньор поведе още в петата минута. Опитният Деян Христов се разписа за 1:0, но „сините“ изравниха в 15-ата с гол на капитана Борислав Рупанов. Победното попадение за Левски II беше дело на Виктор Добрев в 35-ата минута.

Воденият от треньора Христо Арангелов тим е на седмо място в класирането с 51 точки.

Съставът на Левски II: 12. Ивайло Крумов, 2. Дейвид Михалев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Адриан Видинов, 6. Никола Бандев, 7. Георги Христанов (80 – 16. Алекс Александров), 8. Александър Божилов, 9. Виктор Добрев (90 – 15. Ериан Благоев), 10. Кристиан Красимиров (90 – 18. Калоян Михайлов), 11. Борислав Рупанов (к)