ИГРАЙТЕ БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Треньорът на "Левски" Славиша Йоканович обяви стартовия състав за гостуването на Любимец. Двубоят от 7-ия кръг на "А" група започва в 18:00 часа.

От първата минута за "сините" започва завърналият се в тима Мирослав Иванов, който наскоро се раздели с Лудогорец и отново стана част от "Левски". Деко ще играе по дясното крило на атаката на гостите, а отляво ще бъде Гари Родригес. На върха на атаката е новата "деветка" Цветан Генков, който смени №8 с №9 след напускането на Жоао Силва.

Зад Генков ще играе Владимир Гаджев, а защитата ще бъде съставена от Станислав Ангелов на десния бек, Орлин Старокин на левия и централна двойка бранители - Алехандро Перес и Даниел Димов, които ще бъдат пред вратаря Пламен Илиев.

Другото ново попълнение на "Левски" - Димитър Макриев, е оставен на пейката за гостуването на Любимец.