ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Селекционерът на младежкия ни национален отбор Александър Димитров избра титулярите за домакинството на Косово от евроквалификациите. Мачът е от 18:30 часа на стадион "Александър Шаламанов" в столичния квартал "Овча купел".

Вратарят на Левски Пламен Андреев, който допусна грешки и понесе много критика след загубата с 2:3 от Германия, този път остава на пейката. Сашо Димитров залага на вратата на стража на втория отбор на Лудогорец Дамян Христов.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Има промяна и в предни позиции в сравнение титулярите от двубоя с немците. Голмайсторът на Хебър и Efbet Лига Георги Николов е резерва днес, а атаката повежда Даниел Любомиров Хвойнев от Алавес (Испания).

Играчът на четвъртодивизионния германски Теутония Емануил Мирчев също стартира от първата минута срещу Косово, както и Асен Митков.

Bulgarian Football Union - Wikipedia
БЪЛГАРИЯ: 12.Дамян Христов, 2.Мартин Стойчев, 5.Велко Йеленкович, 4.Християн Петров (к), 3.Емануел Мирчев, 15.Мартин Атанасов, 22.Асен Митков, 8.Станислав Шопов, 11.Петър Андреев, 10.Никола Илиев, 14.Даниел Хвойнев Любомиров
Резерви: 23.Пламен Андреев, 6.Емил Ценов, 16.Ефе Али, 19.Николай Златев, 20.Кристиян Стоянов, 21.Симеон Василев, 17.Мартин Сораков, 7.Роберто Райчев, 9.Георги Николов

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!