Младежкият ни национален отбор по футбол надигра и победи с 3:1 Казахстан във втория си мач от турнира Анталия Къп 2021. Преди дни селекцията на Александър Димитров постигна обрат над Украйна - 2:1, а в третата си среща в неделя "лъвовете" ще се изправят срещу Северна Македония.

В срещата с Казахстан нашите направиха нещо впечатляващо, реализирайки три гола в рамките само на 9 минути.

В 51-ата минута Владимир Николов откри резултата, след което две попадение отбеляза Димитър Тонев - в 58-ата и 60-ата. Това се случва само часове, след като снощи мъжкият ни национален тим допусна 3 гола само за 13 минути в началото на световната квалификация срещу Швейцария, загубена с 1:3.

Казахстанците вкараха почетно попадение от дузпа в 81-ата минута - 3:1.

Winbet - победата е емоция! (18+)

В 90-ата Денислав Ангелов беше изгонен за втори жълт картон, но това не помрачи добрите впечатления от играта на момчетата на Сашо Димитров, които доминираха през цялото време и заслужено победиха.

БЪЛГАРИЯ - КАЗАХСТАН 3:1
1:0 Владимир Николов (51), 2:0 Димитър Тонев (58), 3:0 Димитър Тонев (60), 3:1 в 81-ата минута от дузпа

Стартовият състав на България: Виктор Николов, Виктор Попов, Християн Петров, Йоан Бауренски, Емануел Мирчев, Патрик-Габриел Галчев, Доминик Янков, Димитър Тонев, Станислав Шопов, Филип Кръстев, Владимир Николов

България U21 записа нова победа на турнира Анталия Къп 2021 - с категоричното 3:1 над Казахстан. Головете вкараха...

Публикувахте от Team Bulgaria в Петък, 26 март 2021 г.