Треньорът на Левски Станимир Стоилов ще даде почивка на младите нападатели Марин Петков и Мартин Петков за предстоящото днес гостуване на Черно море във Варна. Мачът на „Тича“ е от 19:00 часа.

Двамата Петкови ще останат на резервната скамейка. Както е известно, Марин Петков блесна с три гола в последните два мача на сините. Той се разписа два пъти срещу Пирин за първенство и веднъж срещу Септември (Симитли) за Купата.

Вчера Левски тренира с пълен състав, след като към заниманията се присъединиха Билал Бари, Марин Петков и Димитър Костадинов. И тримата имаха леки болежки и не тренираха пълноценно в четвъртък.

Другата добра новина за Мъри Стоилов е завръщането на Радослав Цонев, който срещу Септември (Симитли) изтърпя наказание от една среща.