Царско село победи Сливнишки герой с 7:0 в учебна игра, която се проведе на "Арена Царско село" в София. Първото попадение в срещата отбеляза Андерсон Кордейра още в 7-ата минута. Две атаки по-късно Уесли Ната пропусна да удвои, но това се случи в 15-ата минута. Тогава Андерсон центрира и Густаво Карбониери с глава направи 2:0.

До края на първото полувреме падна още един гол. В 41-ата минута реферът отсъди дузпа, Емануил Манев стреля, но уцели гредата. Топката се върна в наказателното поле и в последвалата добавка Манев вкара за 3:0.

След почивката Царско село реализира още четири попадения, но преди това Венци Христов пропусна дузпа. В 60-ата минута Никола Спасов направи много смени в своя състав, а в 70-ата централният защитник Георги Хашев вкара четвъртото попадение. Той отне топката в центъра на терена, напредна и с левия крак реализира. В 75-ата минута точен бе и Дилан Бухамбула, който се оказа най-съобразителен в наказателното поле. В 77-ата минута с глава се разписа и Георги Минчев, а крайното 7:0 оформи Антон Карачанаков 10 минути преди края.

Съставът на Царско село: Мартин Димитров, Густаво Карбониери, Шарлестон Дос Сантос, Ивайло Марков, Уесли Ната, Серкан Юсеин, Дилан Бухпамбула, Емануил Манев, Дамиан Мари, Андерсон Кордейро, Весцислав Христов (Антон Карачанаков, Георги Минчев, Божидар Кацараво, Реян Даскалов, Георги Хашев, Мартин Кавдански, Тома Ушагелов)

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020